Künye

Kanal 11 Kurumsal Bilgileri

Kurumsal

“Artık bu şehrin de bir televizyona ihtiyacı var” diye kuruldu Kanal11tv…

Teknolojik alt yapımız eksikti belki, çalışanlar henüz televizyonculuğun inceliklerini bilmiyoruz belki, ancak öyle doğru ilkeleri benimseyerek çıktığımız bu yola, ilkelerimizden taviz vermeden sürdüreceğimiz yayın hayatımızda ki hedefimiz, bu şehrin aynı ekran karşısında birleşmesine neden olmaktır…

Memleket sevgisinden, milli değerlerden, hukukun üstünlüğünden ve insan haklarına saygıdan ödün vermeden; haksızlığın, hukuksuzluğun, yanlışın karşısında, doğrunun, dürüstün yanında, sessiz çoğunluğun sesi olmaya devam edeceğiz.

Kanal11tv ailesi olarak, içinde büyük heyecan taşıyorsa, teknolojinin geldiği noktada size ulaşmanın her yolunu kullanarak coşkusunu yansıtmaya devam etmeyi hedefliyoruz.

Şimdilik, internet üzerinden bilgisayarlar, tabletler ve mobil telefonlara kadar her alanda ve her platformda sizinle olacağız.

Evet, Kanal11tv’yi biz kurduk ve ilimizin markası haline sizlerin desteğiyle gelecek.

Şehrimizin kimliği ile, geride bırakacağımız yıllarda zamana tanıklık ederek bu şehrin heyecanlarını, hayallerini, zaferlerini, inançlarını, gerçeklerini, umutlarını, değerlerini ve yaşanmışlıklarını sığdıracağız.

Yalnız çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte yürüyeceğiz.

Teşekkürler Bilecik…

Teşekkürler, dünyanın neresinde yaşıyorsa yaşasın, Bilecik’i seven herkes…


Eskişehir web tasarım